Pajūryje strėlytes taikliausiai mėtė ir Lietuvos smiginio komandinio čempionato nugalėtojomis tarp moterų tapo panevėžietės Dalia Kuprinskienė ir Jolanta Satkūnienė, tarp vyrų pirmi buvo vilniečiai Robertas Dagilis ir Vytautas Žymantas.Kitus moterų varžybų medalius iškovojo sostinės „Gesto“ damos. Sidabrinius – Galina Žavoronok ir Rima Šiožinienė, bronzinius – Loreta Reimontienė ir Gitana Vyšniauskaitė.Vyrų vicečempionais tapo panevėžiečiai Dainius Kuprinskas ir Linas Čiplys, bronzos medaliais pasidabino sostinės „robinhudai“ – Vyrmantas Jasionis ir Arūnas Navikas.Iš viso į Klaipėdą sugužėjo aštuonios moterų ir šešios vyrų ekipos. Abiejose varžybose komandos buvo išskirstytos į dvi grupes. Nepriklausomai nuo užimtų vietų grupėse, visos moterų ekipos tęsė kovą ketvirtfinalyje. A grupėje buvo dvivaldystė. „Vėjo“ atstovės D. Kuprinskienė ir J. Satkūnienė bei „Gesto“ narės Rima Šiožinienė ir Galina Žavoronok po du sykius laimėjo ir po kartą pralaimėjo. Aukštesnę vietą panevėžietėms lėmė jų laimėtas tarpusavio susitikimas. B grupėje visas kovas laimėjo klaipėdietės Lina Žilienė ir Greta Šlevinskytė. Tik joms pralaimėjo vilnietės Saulutė Pliuškienė ir Beata Korolevič. Vyrų duetai taip pat buvo išskirstyti į dvi grupes. Vyrų varžybų pirmajame etape tvyrojo įtampa, mat silpniausioms komandoms nuostatai nesuteikė malonės dar turėti vilties laimėti medalių. A grupėje abi partijas laimėjo vilniečiai R. Dagilis ir V. Žymantas. Į pusfinalį taip pat pateko antri likę panevėžiečiai Aurimas Koncius ir Artūras Juknevičius. B grupėje pirmąją vietą užėmė panevėžiečiai D. Kuprinskas ir L. Čiplys. Bilietą į pusfinalį dar spėjo nusiplėšti ir Vilniaus „Gesto“ taikliarankiai V. Jasionis ir A. Navikas.Moterų varžybosKetvirtfinalis: Dalia Kuprinskienė, Jolanta Satkūnienė („Vėjas“) – Daiva Jasionienė, Jolanta Lukošienė („Gestas“) – 2:0; Beata Korelevič, Saulutė Pliuškienė („Gestas“) – Olga Michailova, Laurutė Valkauskaitė („Šermukšnis“) – 2:1; Galina Žavoronok, Rima Šiožinienė („Gestas“) – Veronika Michailova, Inesa Michailova („Šermukšnis“) – 2:0; Loreta Reimontienė, Gitana Vyšniauskaitė („Gestas“) – Lina Žilienė, Greta Šlevinskytė („Šermukšnis“) – 2:0.Pusfinalis: D. Kuprinskienė, J. Satkūnienė – B. Korelevič, S. Pliuškienė – 2:0; G. Žavoronok, R. Šiožinienė – L. Reimontienė, G. Vyšniauskaitė – 2:0.Dėl 3-iosios vietos: B. Korelevič, S. Pliuškienė – L. Reimontienė, G. Vyšniauskaitė – 1:2.Finalas: D. Kuprinskienė, J. Satkūnienė – G. Žavoronok, R. Šiožinienė – 2:0.Vyrų varžybos:Pusfinalis: Robertas Dagilis, Vytautas Žymantas („Gestas“) – Vyrmantas Jasionis, Arūnas Navikas („Gestas“) – 3:1; Aurimas Koncius, Artūras Juknevičius („Vėjas“) – Dainius Kuprinskas, Linas Čiplys („Vėjas“) – 2:3.Dėl 3-iosios vietos: V. Jasionis, A. Navikas – A. Koncius, A. Juknevičius – 2:0.Finalas: R. Dagilis, V. Žymantas – D. Kuprinskas, L. Čiplys – 3:1.