Klaipėdoje surengtose Lietuvos stalo teniso pirmenybėse triumfavo Klaipėdos „Šermukšnio“ sporto klubo atstovas Simonas Lymontas ir Vilniaus „Gesto“ narė Gitana Vyšniauskaitė.Šeši vyrai buvo paskirstyti į dvi grupes. Toliau kovą dėl medalių tęsė po du geriausius. Iš A grupės – S. Lymontas ir Ivanas Songinas („Gestas“), iš B – Arūnas Navikas („Gestas“) ir Marius Andrijauskas („Šermukšnis“). Pusfinalyje staigmenų nesulaukta – nugalėjo favoritai. Ir dėl aukso kova nebuvo atkakli. S. Lymontas įveikė A. Naviką 3:0. Bronzą iškovojo I. Songinas, mažajame finale pranokęs M. Andrijauską. Keturios moterys iš pradžių visos sužaidė tarp savęs. Vėliau pusfinalyje G. Vyšniauskaitė 2:0 nugalėjo klubo draugę Rimą Šiožinienę, o trečioji vilnietė Jolanta Lukošienė tokiu pat skirtumu legendinę klaipėdietę, 76-erių Janiną Gedgaudienę.Mūšis dėl aukso buvo atkaklus. Jį 2:1 laimėjo G. Vyšniauskaitė. J. Lukošienei atiteko sidabras.Mažajame finale senjorė J. Gedgaudienė 2:0 pamokė R. Šiožinienę.