Pasaulio kurčiųjų badmintono čempionate sužaisti dvejetų mačai grupėse.

Dviem laimėtais susitikimais ir pirma vieta nudžiugino Lietuvos rinktinės lyderiai Kazimieras Dauskurtas ir Ignas Reznikas, lengvai įveikę brazilus Caua Da Silvą ir Gabrielį De Farią bei tailandiečius Tibetą Rahothaną bei Anuntawipą Sombuną.

Kazimieras Dauskurtas ir Ignas Reznikas pusfinalyje 21:19, 18:21, 21:7 įveikę varžovus iš Taivano, pateko į pasaulio kurčiųjų badmintono čempionato finalą.

Kazimieras Dauskurtas ir Ignas Reznikas po labai atkaklaus mūšio – 18:21, 15:21 pralaimėjo pasaulio kurčiųjų badmintono čempionato vyrų dvejetų turnyro finalą varžovams iš Tailando.

Į Lietuvą mūsų rinktinės lyderiai parveš sidabro medalius.

***

Pasaulio kurčiųjų badmintono čempionate į mišrių dvejetų varžybų pusfinalį pateko Kazimieras Dauskurtas ir Vaiva Žymantė!

Aštuntfinalyje K. Dauskurtas ir V. Žymantė 27:25, 21:18 palaužė taivaniečius Shih-Rong Yiną ir Yi Lin, o ketvirtfinalyje nugalėjo japonus Yasuhiro Nagaishį ir Mai Kamatą – 21:19, 21:13.

Kazimieras Dauskurtas ir Vaiva Žymantė po trijų setų, kurie visi baigėsi vienodu rezultatu 21:19, pusfinalyje įveikė Taivano atstovus. Varžovai laimėjo pirmąjį setą, tačiau lietuviai rado jėgų pakeisti susitikimo eigą.

Iki mišrių dvejetų varžybų finalo nužingsniavusiems Kazimierui Dauskurtui ir Vaivai Žymantei, lemiamame mūšyje teko pripažinti varžovų iš Pietų Korėjos pranašumą – 11:21, 10:21.