Lietuviai, puikiai pradėję pasaulio kurčiųjų orientavimosi sporto čempionatą Švedijoje, tęsia medalių ir titulų medžioklę.

Ketvirtadienį vykusioje sprinto mišrių porų (1+1) estafetės rungtyje sidabro medalius iškovojo Lietuvos atstovai Gedvilė Diržiūtė ir Rokas Koveckis. Mūsiškius, pasiekusius finišą per 46 min. 49 sek., aplenkė ukrainiečiai (Nazaras Levickis, Hanna Androsovič) – 45 min. 53 sek., bronzą pelnė švedai – 51 min. 35 sek.

Iš viso buvo šeši etapai (kiekvienas poros narys bėgo po tris kartus). Po keturių etapų lietuviai pirmavo, turėjo 26 sek. persvarą, tačiau N. Levickio pastangomis ukrainiečiai išsiveržė į priekį nepavejamai.

Tai jau antrasis G. Diržiūtės medalis šiose planetos pirmenybėse. Trečiadienį ji pelnė bronzą asmeninėse sprinto varžybose.

***

Taip pat surengtos sprinto (1+1) estafetės varžybos veteranams. Jose Lietuvos garbę gynė Tomas Kuzminskis ir Arūnas Kubaitis. Vilniečiai nuo trečio etapo išsiveržę į priekį, šventė lengvą pergalę – 34 min. 37 sek. Artimiausi varžovai atsiliko kone 8 minutėmis.