Du Lietuvos kurčiųjų sporto bendruomenės badmintonininkai Kaune iškovojo titulus, kurių dar neturėjo.

Ignas Reznikas, atstovaudamas Klaipėdos „Viesulo“ ekipai, tapo šįmet įkurtos Nacionalinės badmintono lygos čempionu, o Kazimieras Dauskurtas, naujose varžybose gynęs Kęstučio Navicko badmintono akademijos garbę, tapo vicečempionu.

Šios dvi komandos šeštadienį finaliniame mūšyje susirėmė tarp savęs. Klaipėdiečiai laimėjo bendru rezultatu 4:2.

Mūsų badmintonininkai vienas su kitu akistatoje nekovojo, tačiau varžėsi žaisdami dvejetų susitikime. I. Reznikas su Danieliumi Beržanskiu pranoko K. Dauskurtą ir Mantą Maulę dukart po 21:14.

Prieš keletą dienų toje pačioje salėje vykusiame šalies kurčiųjų badmintono čempionate I. Rezniko ir K. Dauskurto finalas buvo labai įspūdingas. Abu setus laimėjo Ignas – 26:24, 21:19.