Druskininkuose vykusiame 59-ajame Lietuvos badmintono čempionate bronzos medalį iškovojo Ignas Reznikas. Uostamiesčio „Šermukšnio“ kurčiųjų sporto klubo narys kartu su klaipėdiete Rebeka Aleksevičiūte užėmė trečią vietą mišrių dvejetų grupėje.

Jie pirmosiose varžybose lengvai 21:11, 21:10 pranoko tauragiškius – Dovydą Razą ir Ugnę Sakalauskaitę. Ketvirtfinalyje įveikę klaipėdiečius – Joną Petkų ir Gabiją Mockutę 21:13, 21:16, I. Reznikas su R. Aleksevičiūte suklupo pusfinalyje. Kelią į finalą jiems pastojo kauniečiai Vilus Bagdanavičius ir Samanta Golubickaitė – 21:17, 14:21, 21:8.

Varžybose dėl bronzos medalių mūsų bendruomenės narys ir R. Aleksevičiūtė palaužė kretingiškį Giedrių Dimą ir tauragiškę Viltę Paulauskaitę – 21:9, 21:14.

Panašų žygį I. Reznikas atliko ir vienetų čempionate. Kovoti pradėjęs nuo ketvirtfinalio, šiame etape „šermukšnis“ 21:11, 21:5 pervažiavo per kaunietį Mantą Maulę. Tačiau dėl patekimo į finalą, I. Reznikas nusileido komandos draugui iš Klaipėdos badmintono klubo, praėjusių metų čempionui Danieliui Beržanskiui – 15:21, 13:21.

Kaip ir mišrių dvejetų, taip ir vienetų turnyre I. Reznikas kovojo dėl trečiosios vietos. Mūšyje dėl bronzos susirėmė su gerai pažįstamu kretingiškiu, daug metų kartu žaidusiu Klaipėdoje – Edgaru Slušniu. Atkaklų mačą laimėjo Kretingos atstovas 21:13, 21:19.

Vyrų dvejetų pirmenybes I. Reznikas praleido, tačiau jose rungtyniavo kitas mūsų bendruomenės badmintonininkas Kazys Dauskurtas. Jis kartu su M. Maule gerai pradėjo čempionatą – 21:15, 21:11 įveikė kretingiškius Simą Skurdauską ir Šarūną Stumbrą. Tačiau jau kitame etape – ketvirtfinalyje K. Dauskurtas ir M. Maulė susirėmė su legendiniu Lietuvos badmintonininku kauniečiu Aivaru Kvedarausku ir vilniečiu Mindaugu Dagiliu. Itin atkaklų mūšį laimėjo varžovai – 21:19, 21:19.

Moterų vienetų turnyre į kovą stojo klaipėdietė Veronika Michailova. „Šermukšnio“ klubo narės kelias buvo trumpas – pirmoje akistatoje ji 14:21, 13:21 pralaimėjo Gerdai Trakymaitei iš Balbieriškio.

Geriau V. Michailovai sekėsi moterų dvejetų grupėje, kurioje varžėsi su kita „Šermukšnio“ nare Emilija Unte. Klaipėdietės pirmajame etape po trijų setų kautynių palaužė tauragiškes Dominyką Dragūnaitę ir Ugnę Sakalauskaitę – 21:17, 17:21, 21:19. Ketvirtfinalyje V. Michailova ir E. Unte susirėmė su komandos draugėmis R. Aleksevičiūte ir Gabija Mockute. Būsimosios čempionės įveikė mūsų sportininkes – 21:10, 21:8.