Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimus geriausiems metų sportininkams ir jų treneriams.
Kreipdamasi į susirinkusiuosius ir aukščiausius sporto laimėjimus iškovojusius šalies atletus, valstybės vadovė pabrėžė, kad juos pažįsta, gerbia, dėl jų sporto pergalių jaudinasi ir džiaugiasi visa Lietuva.

Pasak Prezidentės, kai kyla mūsų šalies vėliava ir grojamos himnas – visų mūsų širdys plaka stipriau ir visa Lietuva stovi kartu ant nugalėtojų pakylos. Tuomet mūsų sportininkai yra svarbiausi Lietuvos ambasadoriai ir simboliai.

Lietuvos kurčiųjų komiteto prezidentas Edvinas Kriūnas Prezidentei įteikė fotografiją.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžius įteiktas 2017 m. kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių moterų krepšinio sidabro medalių laimėtojoms Deimantei Naruševičiūtei ir Gabrielei Valaitytei.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu apdovanoti Kazimieras Dauskurtas, 2018 m. Europos kurčiųjų čempionato sidabro ir bronzos medalių laimėtojas badmintono rungtyse

2018 m. Europos kurčiųjų čempionato sidabro ir bronzos laimėtojas badmintono rungtyse Ignas Reznikas

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis įteiktas Mindaugui Jurkšui, pernai kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse iškovojusiam bronzą lengvosios atletikos rungtyje, treneriams ir kineziterapeutams – Živilei Mikalauskaitei , Gintui Buteikiui, Donatui Narvilui