Daugkartinio pasaulio kurčiųjų imtynių pirmenybių nugalėtojo Manto Kazimiero Sinkevičiaus laukia dar vienas iššūkis.

Penktadienį mūsų atletas kausis sveikųjų Europos graikų ir romėnų imtynių čempionate Varšuvoje. Kaunietis Lenkijoje kovos kone populiariausioje tarp imtynininkų – svorio iki 77 kg grupėje.

Kol kas varžovas nežinomas. Jį varžybų išvakarėse – ketvirtadienį paskelbs burtai.

Anot trenerio Sauliaus Liaugmino, šios Senojo žemyno pirmenybės M. K. Sinkevičiui turi didelę reikšmę – atletas po ilgos pertraukos sulauks galimybės išmėginti jėgas oficialiose varžybose.

„Palyginti seniai Mantas buvo tokiose pirmenybėse. Lenkijoje turėsime kelis tikslus – sieksime kuo šauniau pasirodyti – laimėti bent kovą, bandysime tvirtėti psichologiškai ir kuo geriau pasirengti liepos mėnesį Turkijoje vyksiančiam pasaulio kurčiųjų imtynių čempionatui“, – atviravo S. Liaugminas.

Praėjusiais metais turėjusios vykti planetos pirmenybės Trabzone buvo perkeltos į šių metų birželio mėnesį, o vėliau buvo pranešta, kad kurtieji imtynininkai Turkijoje bus laukiami liepos mėnesį.

„Turėjome treniruočių stovyklą Kroatijoje. M. K. Sinkevičius gerai jaučiasi, yra sveikas ir kupinas jėgų rungtyniauti. Tik, kad „psichologija“ Turkijoje nepakištų kojos, – samprotavo treneris. – Mat kurčiųjų varžybose Mantą, tarsi kuprinė su trimis plytomis, spaudžia favorito našta. Būna, kad jam „atsijungia“ rankos ir kojos arba, kai galva nedirba – kūnas daro bet ką. Jei tai išspręstume, būtų labai gerai – galėtume laukti gero rezultato.“