Šeštadienį Panevėžyje vykusiame Lietuvos graikų ir romėnų imtynių čempionate mūsų atletas iškovojo auksą tarp girdinčiųjų. Kaunietis svorio iki 77 kg grupės finale 3:1 pranoko Vilniui atstovavusį joniškietį Eimantą Vilimą.

„Mantas rungtyniavo beveik tobulai – be klaidų, – auklėtinio pasirodymu šalies graikų ir romėnų imtynių pirmenybėse džiaugėsi treneris Saulius Liaugminas. – Apsigynė nuo varžovų atakų, atliko puolimo veiksmus tokius, kokių reikėjo, ir tada, kada reikėjo. Finalas su Vilniaus olimpiniame sporto centre meistriškumą keliančiu joniškiečiu Eimantu Vilimu buvo įtemptas. Mantas pirmajame kėlinyje pelnė tris taškus, vėliau gavo įspėjimą už pasyvumą. Tai kainavo vieną tašką ir varžovui buvo suteikta proga atakuoti iš parterio. Jei būtų E. Vilimas atlikęs veiksmą, tai būtų išlyginęs rezultatą ir tuo pačiu laimėjęs kovą. Tačiau Mantas nesuteikė varžovui džiaugsmo – profesionaliai, ramiai atrėmė visus oponento bandymus.“

Mantas Kazimieras Sinkevičius Panevėžyje vykusiame Lietuvos girdinčiųjų imtynių čempionate susigrąžino nugalėtojo titulą, kurį iškovojo ketvirtąjį kartą. Svorio iki 77 kg grupėje buvo devyni dalyviai. Kad pasidabintu auksu ir gautų čempiono taurę, mūsų sportininkas laimėjo tris kovas. Prieš tai M. K. Sinkevičius auksą laimėjo 2016 (iki 75 kg), 2017 (iki 80 kg) ir 2018 (iki 82 kg) metais.