Vytenio Ivaškevičiaus triumfu baigėsi pasaulio kurčiųjų lengvosios atletikos čempionatas, savaitę vykęs Lenkijoje.Lietuvis šeštadienį, paskutinę varžybų dieną, šventė dvigubą pergalę rutulio stūmimo sektoriuje. Sigito Liepinaičio ugdomas ąžuolas iškovojo aukso medalį ir pasiekė pasaulio čempionatų rekordą – 16 m 82 cm.Sidabrą pelnė šeimininkas Oskaras Kokoszewskis – 16.52 m, bronzą – rusas Dmitrijus Kalmykovas – 15.92 m. Tarp 10 dalyvių iš šešių valstybių ketvirtą ir penktą vietas užėmė mūsų šalies atstovai Mažvydas Paurys – 15.26 m ir Šarūnas Zdanavičius – 15.18 m.Ketvirtadienį disko metimo rungtyje bronzą laimėjo M. Paurys. Tad iš čempionato Lietuvos kurtieji lengvaatlečiai grįš su dviem medaliais.Treneris Sigitas Liepinaitis teigiamai įvertino stipruolių pasirodymą: „Iškovojome du medalius. Tai – geras pasiekimas. Galbūt, M. Paurio ir Š. Zdanavičiaus rezultatai rutulio stūmimo varžybose galėjo būti geresni, tačiau vyrukai dar yra jauni. Kad neperdegtų svarbiose varžybose, jiems reikia daugiau patirties. O ji ateina su metais.“