Trečiadienį sostinėje sužaistos Lietuvos moterų krepšinio čempionato pirmosios rungtynės tarp Vilniaus „Gesto“ ir Kauno „Tylos“ komandų.

Pajėgesnės buvo kaunietės. Pirmąjį kėlinį vyko apylygė kova – „taškas į tašką“. Antrajame ketvirtyje viešnios nurūko į priekį 14 taškų. Po pertraukos vilnietės stengėsi gražinti intrigą. Iš dalies joms tai pavyko, tačiau paskutiniame kėlinyje kaunietės supančiojo šeimininkių rankas ir žiūrovai nesulaukė dramatiškų įvykių per paskutiniąsias minutes.

Tarp nugalėtojų siautėjo Justina Burbaitė-Mačiulienė, pelniusi 37 taškus, ir Ramunė Eskertaitė – 18. Šeimininkių gretose dvitaškį skaičių taškų surinko Deimantė Naruševičiūtė – 13 ir Rūta Pazdrazdienė  – 11.

Atsakomosios ir lemiamosios varžybos tarp šių ekipų vyks birželio 11 d. (penktadienį) Kaune, „Žalgirio“ krepšinio mokyklos sporto salėje (Pašilės g. 41). Susitikimo pradžia – 19 val.

Rungtynių statistika

„Gestas“ – „Tyla“ – 48:67(12:11, 13:28, 19:16, 4:12).

„Gestas“: Deimantė Naruševičiūtė (žaidė 40:00 min.) – 13 taškų, Rūta Pazdrazdienė (36:37) – 11, Kamilė Vosyliūtė (17:22), Gražina Jočytė (38:37) – po 8, Sonata Bareikienė (35:56) – 6, Rugilė Vosyliūtė (19:43) – 2, Deimantė Navikaitė (11:45) – 0.

„Tyla“: Justina Burbaitė-Mačiulienė (37:38) – 37, Ramunė Eskertaitė (40:00) – 18, Jurgita Šegždaitė (40:00) – 7, Aušra Milašauskė (38:38) – 5, Emilija Mačiulytė (02:10),

Guoda Gudėnaitė (04:57), Jurgita Jankutė-Meškinė (36:37) – 0.