Penktadienį mūsų bendruomenės sportininkams, siekiantiems dvikryptės karjeros, buvo surengti nuotoliniai kvalifikacijos tobulinimo mokymai. Lektoriais buvo penkiakovininkas, Nacionalinės sportininkų asociacijos prezidentas Justinas Kinderis bei lengvaatletė, ėjikė, LRT žurnalistė Brigita Virbalytė.

Po klausytojų registracijos (prisijungimo) buvo surengtas „Ledlaužio“ žaidimas, kurio metu dalyviai prisistatė, susipažino. Vėliau J. Kinderis ir B. Virbalytė papasakojo savo dvikryptės karjeros istorijas. Pagal „Pasidaryk pats“ temą buvo keturios pamokos: „Dvikryptės karjeros planuoklis“, „Laiko planuoklis“, „Gyvenimo aprašymas“ bei „Stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių (SSGG) analizė“. Tarp šių pamokų klausytojams buvo pateiktas „Investavimo pradžiamokslis“.

Mokymai buvo baigti dalyvių ir lektorių diskusija. Projektas „Sporto paslaptys“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.