Druskininkuose kartu su Lietuvos suaugusiųjų (sveikųjų) badmintono čempionatu vyko ir Lietuvos jaunių iki 15 metų pirmenybės.

Jose, visose trijose grupėse, rungtyniavo uostamiesčio „Šermukšnio“ kurčiųjų klubo narė Marija Rimkutė.

Merginų vienetų varžybose klaipėdietė įveikė vilnietę Umą Ivanauskaitę – 21:8, 21:18. Tačiau aštuntfinalyje M. Rimkutei kelią pastojo būsima finalininkė Jorūnė Šalnaitė iš Vilniaus, laimėjusi 21:12, 21:11.

Tęsdama kovą dėl 9-osios vietos, mūsų badmintonininkė po nuožmaus mūšio 21:11, 15:21, 14:21 nusileido dar vienai atstovei iš sostinės – Amelijai Klimaitei.

M. Rimkutė pasidalijo 13–16 vietomis tarp 29 dalyvių.

Merginų dvejetų turnyre M. Rimkutė kartu rungtyniavo su drauge iš Klaipėdos badmintono klubo – Agota Narvilaite. Pajūrio duetas pirmoje akistatoje dukart vienodu rezultatu 21:18 įveikė kaunietes Urtę Gatelytę ir Godą Vancevičiūtę.

Ketvirtfinalyje M. Rimkutė ir A. Narvilaitė sukryžiavo raketes su vilnietėmis Greta Vedrickaite ir A. Klimaite. Du setus vyko nuožmus mūšis. Pirmą setą laimėjo klaipėdietės 21:18, antrą – vilnietės 21:19. Tačiau trečiajame kėlinyje pajūrio atstovių baterijos nusėdo – 5:21.

Toliau kovodamos M. Rimkutė ir A. Narvilaitė pasiekė dvi pergales ir užėmė garbingą aukštą vietą tarp 14 dvejetų. Jos iš pradžių 21:16, 21:9 nugalėjo vilnietes Liepą Budrytę ir Adelę Krutkytę. Mūšyje dėl 5-osios pozicijos su sostinės atstovėmis J. Šalnaite ir Mila Leonovič, M. Rimkutė ir A. Narvilaitė pademonstravo valią ir charakterį – 21:19, 22:20.

Mišrių dvejetų pirmenybėse jaunoji „šermukšnė“ varžėsi su klaipėdiečiu Mantu Lukonu. Pirmosiose rungtynėse jie lengvai 21:1, 21:14 pranoko vilniečius Beną Markevičių ir Elžbietą Vilimaitę. Žygį prizininkų pakylos link klaipėdiečiams nutraukė kita pora iš sostinės – Domas Pakšys, Jorė Kavaliauskaitė, laimėję susitikimą po trijų setų – 21:11, 19:21, 21:7.

Dar vienas sunkus mūšis M. Rimkutės ir M Lukono laukė varžybose dėl 9-osios vietos. Tačiau pajėgesni buvo kaunietis Titas Žibūda ir vilnietė Greta Vedrickaitė –13:21, 21:18, 21:14.

M. Rimkutė ir M Lukonas pasidalijo 13–16 vietomis tarp 20 porų.